Tr | En
İş Finansmanı

Bir işletme satın almak için finansman alternatiflerinize baktığınızda, hem kısa hem de uzun vade ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız son derece önemlidir. Bir iş finansmanı tercihinin uzun vadede ne gibi etkilerinin olacağını göz önünde bulundurmamak iş planlarınızın geleceğini negatif bir biçimde etkileyebilir.

SBB Capital Partners Türkiye size olası finansman kaynaklarını belirlemenizde ve işinizin uzun vadedeki başarısı için uygun olan seçenekleri sağlamanızda yardımcı olabilir. Daha sonra, finansman talebiyle ilgili şartların gereğine göre yerine getirildiğinden emin olmak için, SBB Capital Partners Türkiye danışmanınız finansman süreci ve müzakereleriyle ilgili size destek verecek. Süreç boyunca, danışmanınız herkesin aynı zaman çizelgesi ve amaçlara doğrultusunda çalışmasını sağlamak için çalışacaktır.

Bireysel Müşteriler

SBB Capital Partners Türkiye bankalar, yatırım bankaları, girişim sermayesi şirketleri ve özel borç veren şirketlerle güçlü ilişkiler geliştirmiştir. Franchise ağımızın dünyanın pek çok yerinde orta ölçekli işletmelerin finansmanını ayarlama tecrübesi vardır.

Müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz, bir iş satın alırken kullanılabilecek en iyi finansman seçeneğini ve kredi sağlayıcısını belirlemek için yürüttüğümüz finansal inceleme ve analizi içerir. Biz kendimizi, kredi sürecini hızlandırma, dokümantasyonla ilgili rehberlik sunma ve şartları uygun bir kredi anlaşmasına varılması için gerekli değerleme çalışması konularında müşterilerimize üstün hizmet vermeye adadık.